FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6947565
nr 694 7565
CHAIRS
one pair, 19th century, birch wood, wear.
1 par, 1800-tal, björk
Condition: slitage
SEK 150
Monday April 25 2011
at 17:54:46
25/4 10:21:23
100 kr
25/4 13:04:31