LIGHTING / Table lamps / Table lamps 14743265

nr 1474 3265

TABLE LAMPS

one pair, China. Height: ca 49-62 cm, crack, hårstråsprickor, skador och slitage.

Ett par, Kina. Höjd: ca 49-62 cm

Condition: spricka, hårstråsprickor, skador och slitage

22000

SEK 33000

Monday June 13 2022
at 20:13:38