KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulpturer 10177163

nr 1017 7163

Väggskulpturer

Ett par, gips, höjd: 11 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 februari 2016
kl 18:35:59

7/2 21:03:26 1      Vinnande bud