KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395774
nr 1339 5774
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på duk, 61x49 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:15:44
28/7 13:29:42
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund