KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17478013

nr 1747 8013

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Körsbär. Signerad, daterad -16. Olja på pannå, oramad, 9,5x23 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:04:14

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning