ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5031296
nr 503 1296
Empire, höjd: 116 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 januari 2008
14/1 15:05:19
Karl Johanstil/Empir
Senempiren