ÖVRIGT / Diverse / Bokstöd 10414042
nr 1041 4042
Bokstöd
Ett par, Richard Rohac, Vienna, brons, 1950-tal, höjd: 12 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 maj 2016
kl 20:55:52
30/5 20:17:00
- Klassiska