KONST / Litografier / Färglitografi 9579357

nr 957 9357

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Eva Zettervall (f. 1941), 115/125, signerad, motivet: 45x30

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

400 kr

måndag 27 april 2015
kl 20:21:19

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall