KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12296451

nr 1229 6451

Evy Låås

(1923-1999), Sverige

Blandteknik, Diorama, Signerad. Motivet: 45x36

Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:17:04

21/1 09:29:49 1      Vinnande bud

Evy Låås

Läs mer om Evy Låås