KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 5918165

nr 591 8165

Grafiskt blad

1800-tal, med förgylld ram, 43x55

Kondition: skadad

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

torsdag 6 augusti 2009
kl 15:25:25