KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253225

nr 1625 3225

Tom Krestesen

(f. 1927), Danmark

Oljemålning, Signerad, daterad 84, modell. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x78 cm

Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.

Utrop:

800 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:36:36

Tom Krestesen

Läs mer om Tom Krestesen