KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10289183
nr 1028 9183
Blandteknik
signerad. IW Sturesna Peliatan, Bali, 22x14
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:24:32
28/3 18:19:32