ART / Oil paintings / Oil painting 4903219
nr 490 3219
OIL PAINTING
Lenght: ()
signerad 1909, "Herrporträtt" 101x61 (mindre dukskador)
1000
SEK 1700
Monday October 15 2007
at 16:18:20
750 kr
1.000 kr
1.600 kr