KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14808532

nr 1480 8532

Jean Skoglund

(1908-1948), Sverige

Etsning, Slussen. Signerad. Bildmått: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:22:42

31/7 20:14:56 1      Vinnande bud

Jean Skoglund

Läs mer om Jean Skoglund