KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413155

nr 1441 3155

Olof Bernander, Kornhamnstorg. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 54x40, yttermått inklusive ram: 70x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:50:28

1/1 20:52:45 1      Vinnande bud