KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16144245

nr 1614 4245

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 95, bladets mått: 21x14,5, yttermått inklusive ram: 37x29 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:47:04

22/4 19:58:30 1      Vinnande bud

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd