KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14719352
nr 1471 9352
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 61. Bildmått: 20x30, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:19:15
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)