ART / Lithographs / Litograph 10847129
nr 1084 7129
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Lage Lindell (1920-1980), 140/150, sheet: 51x61,
LITOGRAPH, Lage Lindell (1920-1980), 140/150, bladets mått: 51x61
Lage Lindell, born 1920 in Stockholm, dead 1980, Swedish painter.
Withdrawn
Monday January 23 2017
at 18:08:21
Lage Lindell
Read more about Lage Lindell