ART / Lithographs / Litograph in colors 14823313
nr 1482 3313
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), Sweden. Signed, numbered 205/210, 1976. Litograph in colors, Image dimensions: 29x37, outer dimensions including frame: 44x50,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 205/210,1976. Färglitografi, bildmått: 29x37, yttermått inklusive ram: 44x50 cm
SEK 150
Monday August 15 2022
at 19:49:59
13/8 13:36:27
100 kr
15/8 19:07:19
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm