MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13978133

nr 1397 8133

Fåtölj

1890-tal, slitage

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:51:49

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko