![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografier 11978088
*
nr 1197 8088
Färglitografier
2 st, Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Motivet: 33x28 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 augusti 2018
kl 19:00:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/8 21:37:27
1
Vinnande bud
- Tema
20 aug
Stockholm
På Tema Stockholm den 20 augusti har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer och formgivare som Louis Bastin, John Carlsson, Svenolov Ehrén, Bengt Elde, Hans-Erik Eriksson, Bengt Fransson, B ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35
*
Färglitografier
Läs mer om Stockholm
nr 1197 8088
Färglitografier
2 st, Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Motivet: 33x28 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 augusti 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/8 21:37:27 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
20 aug
Stockholm
På Tema Stockholm den 20 augusti har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer och formgivare som Louis Bastin, John Carlsson, Svenolov Ehrén, Bengt Elde, Hans-Erik Eriksson, Bengt Fransson, B ...![](/tema/themes/{169168E0-3735-473A-A2BB-51DF18DFB5B2}_183x97.jpg)
Läs mer om Stockholm
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35