KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14114008

nr 1411 4008

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad på passepartout. Bildmått: 30x41cm, yttermått inklusive ram: 57x64cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:23:35

12/8 21:23:56 1      Vinnande bud