KONST / Litografier / Färglitografi 11796034
nr 1179 6034
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1982, numrerad 132/200. Motivet: 64x49 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
måndag 23 april 2018
kl 18:38:45