MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pots 17475126

nr 1747 5126

POTS

+ form, 3 pcs, Kockums, Emaljerade. Diameter: 19-22 cm. Length: 29 cm, wear, damages.

+ form, 3 delar, Kockums, Emaljerade. Diameter: 19-22 cm. Längd: 29 cm

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday December 8 2025
at 19:13:16

7/12 08:39:28 1      Vinnande bud