KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15054460
nr 1505 4460
Blandteknik
2 st. Kina, Hu Yongkai, osignerade, 55x27 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 78x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:18:18
25/11 18:01:39
500 kr
28/11 15:26:15