KONST / Litografier / Färglitografi 15847099

nr 1584 7099

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad PT. Färglitografi, bildmått: 54x34 cm, yttermått inklusive ram: 75x53 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:16:57

11/12 18:16:47 1      300 kr
11/12 19:11:58 2      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl