KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155030

nr 1715 5030

Einar Wennberg

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, "Tidig morgon, Alnö". Signerad, daterad -87. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x68 cm

Einar Wennberg, svensk konstnär född 1936.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:56:07

4/8 09:36:11 1      300 kr
4/8 11:09:37 2      Vinnande bud

Einar Wennberg

Läs mer om Einar Wennberg