FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 9028591
nr 902 8591
CUPBOARD
18th/19th century, pine wood, length: 99 cm, width: 52 cm, height: 193 cm, wear.
1700-/1800-tal, furu, längd: 99 cm, djup: 52 cm, höjd: 193 cm
Condition: slitage
3000
SEK 2600
Monday July 14 2014
at 19:04:28
2.000 kr
2.400 kr