KONST / Litografier / Färglitografi 16152079
nr 1615 2079
Avo Keerend
(1920-2012), Estland
Signerad, numrerad EA, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 39x33 cm, yttermått inklusive ram: 64x45 cm
Avo Keerend, bildkonstnär född 1920, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 april 2024
kl 21:00:55
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
6
1.300 kr
6
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
6
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
6
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
6
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
6
22 apr