KONST / Litografier / Färglitografi 16152079

nr 1615 2079

Avo Keerend

(1920-2012), Estland

Signerad, numrerad EA, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 39x33 cm, yttermått inklusive ram: 64x45 cm

Avo Keerend, bildkonstnär född 1920, död 2012.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 22 april 2024
kl 21:00:55

  • Tema
  • 22 apr

Avo Keerend

Läs mer om Avo Keerend