KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12741397

nr 1274 1397

Blandteknik

Claude Georges, Abstrakt Landskap, utställd FFBK. Signerad, daterad -57, ca 64x49 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 september 2019
kl 19:51:11