KONST / Litografier / Litografi 12332540

nr 1233 2540

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Litografi, Höjdhoppare, EA-upplaga, signerad. Motivet: 29x41

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 februari 2019
kl 19:05:34

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg