KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsskisser 8135422
nr 813 5422
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Blyertsskisser, ca 15 st. Hilding Linnqvist (1891-1984), några monogramsignerade, bladets mått: 27x21
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:59:42
10/3 13:16:03
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist