KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9751083

nr 975 1083

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Akvarell, Olle Nyman (1909-1999), Stockholm, signerad, 22x30

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 18:20:30

24/8 16:46:35 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman