FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15186227
nr 1518 6227
CHAIRS
one pair, Engen, 1950s, wear.
ett par, Engen, 1950-tal
Condition: slitage
SEK 200
Monday January 30 2023
at 20:45:09
100 kr
150 kr