KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667440
nr 1266 7440
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Junk heap", signerad. Olja på duk, 59x72 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:32:18
29/7 19:27:18