KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14424057
nr 1442 4057
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 2 st. Danmark, balettdansöser. Signerade. Olja på duk, resp. Olja på pannå, 26x34, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:51:30
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud