KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7663239
nr 766 3239
Akvarell
Signerad, 75x55
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:03:16
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr