KONST / Litografier / Färglitografi 9513277

nr 951 3277

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Färglitografi, Hugo Zuhr (1895-1971), Hamn, signerad, motivet: 46x51

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 mars 2015
kl 20:04:53

30/3 19:59:54 1      Vinnande bud

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr