KONST / Litografier / Gicléetryck 13725006

nr 1372 5006

Gicléetryck

Veronica Sofie, "Windows". Signerad, numrerad 14/40, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:39:42