MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Schatull 5122206

nr 512 2206

Schatull

Lenght: ()

med 4 karaffer + ett fat, 1800-tal, (fanérskador)

1000

SEK 2300

Monday Mars 3 2008
at 17:42:36