ART / Oil paintings / Oil painting 12544329

nr 1254 4329

OIL PAINTING

L Hjärne, figures, signed. Oil on canvas, 70x40,

L Hjärne, Figurer, Signerad. Olja på duk, 70x40

Yes

600

SEK 150

Monday May 13 2019
at 19:22:54

13/5 17:15:00 1      100 kr
13/5 19:17:54 2      Vinnande bud