MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Däckstol 10482055
nr 1048 2055
Däckstol
Stockamöllan
Kondition: brickan saknas, bruksslitage, lagningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 20:23:05
8/8 00:00:20
700 kr
8/8 17:27:05