KONST / Litografier / Färglitografi 15873069

nr 1587 3069

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 6/375. Färglitografi, bildmått: 38x50 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:48:18

26/11 13:37:28 1      Vinnande bud
11/12 19:37:29 1      justering av budtak

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm