FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 6082635
nr 608 2635
ARMCHAIRS
one pair, mahogany, 19th century, damages.
1 par, mahogny, 1800-tal
Condition: skador
1000
SEK 1100
Monday November 2 2009
at 19:30:07
800 kr
800 kr
950 kr
1.000 kr