MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13636592

nr 1363 6592

MIRROR

19th century, oval, gilt, 93x62 cm, wear, damages.

1800-tal, oval, förgylld, 93x62 cm

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday November 30 2020
at 19:45:52