LIGHTING / Table lamps / Table lamp 15763069
nr 1576 3069
TABLE LAMP
modified vase, Korea, 1950s, Lee Hyon-Gyueng. Signed, reliefdekor med blommor. Height: 28 cm, Proveniens: Professor emeritus Seung-bog Cho,
modifierad vas, Korea, 1950-tal, Lee Hyon-Gyueng. Signerad, reliefdekor med blommor. Höjd: 28 cm, Proveniens: Professor emeritus Seung-bog Cho
1000
SEK 500
Monday November 6 2023
at 19:27:26
6/11 19:21:10