ART / Oil paintings / Oil painting 13524101
nr 1352 4101
OIL PAINTING
unidentified artist. Stilleben med äpplen. Signerad Liz. Oil on canvas, 26x31 cm,
Oidentifierad konstnär. Stilleben med äpplen. Signerad Liz. Olja på duk, 26x31 cm
700
SEK 600
Monday October 5 2020
at 20:42:22
3/10 11:54:38
500 kr
4/10 19:56:12