ART / Lithographs / Litograph in colors 11018251
nr 1101 8251
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), 45/100, sheet: 57x37, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 45/100, bladets mått: 57x37
Condition: löst blad
800
SEK 300
Monday April 10 2017
at 20:03:10
10/4 13:10:46
10/4 18:02:31
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd