KONST / Litografier / Färglitografi 13862079
nr 1386 2079
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 194/290. Bladets mått: 43x30cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:46:05
500 kr
600 kr
22 mar