FURNITURE / Chairs and Stools / Bergere 5874638
nr 587 4638
BERGERE
Louis XV-stil, slitage, skador.
Louis XV-stil
Condition: slitage, skador
100
SEK 400
Monday June 8 2009
at 18:31:14
150 kr
150 kr
250 kr
400 kr